FUAR TAKVİMİ

BUSINESS

Hakkımızda

AVANTAJLAR

Endless Fairs, klasik ticari fuar konseptlerini günümüzün modern teknolojisi ile birleştiren ve bu doğrultuda sunduğu altyapı ile çevrimiçi fuar organizasyonu gerçekleştiren ve bu faaliyet kolunda çeşitli operasyonel faaliyetler yürüten, Türkiye merkezli Endless Group şirketidir.

ZAMAN KAYBINDAN KURTULUN!

Çevrimiçi fuarlar vasıtasıyla kurumlar klasik ticari fuarların getirdiği yüksek maliyetlerden, bu süreçte harcadıkları konaklama - ulaşım gibi sebeplerle oluşan zaman kaybından kurtulabilmektedir.

ÇEVRİM İÇİ STANDLARDA GEZİN!

Kurumların temsilcileri ofislerinden, yalnızca aktif bir internet bağlantısı ile stantlarını yönetebilmekte, stantlarını ziyaret eden kişilerle iletişim kurabilmekte ve klasik fuar standında sunulabilen hemen her şeyi (broşür, afiş, tanıtım filmi, kartvizit alışverişi, sohbet vb.), hatta daha da fazlasını herhangi bir kısıtlama olmaksızın çevrimiçi stantlarında da sunabilmektedirler.

FUARLAR ARTIK ELİNİZİN ALTINDA!

Fuar ziyaretçileri ise, evlerinden, ofislerinden, herhangi bir cafeden ya da seyahat halinde iken bile mobil olarak fuar alanını gezebilmekte, stantları inceleyebil- mekte ve klasik fuar alanlarında yaşadıkları tüm süreci çevrimiçi olarak tecrübe edebilmektedirler.

TÜM TARAYICILARDAN ULAŞIM DESTEĞİ

Endless Fairs bünyesindeki bir fuara bilgisayar, tablet ya da telefon ile bağlanılabilir. Yanı sıra tüm yaygın tarayıcı ve işletim sistemleri tarafından desteklenmektedir.

YÜKSEK İLETİŞİM İMKANI

Endless Fairs ile çift taraflı olarak hızlı, kolay ve yüksek etkileşim kurulabilmekte ve detaylı dijital kayıtlar alınabilmektedir.

DETAYLI ANALİZ RAPORLARINIZI ALIN!

Endless Fairs bünyesinde detaylı ve gerçek zamanlı istatistikler mevcut olup, detaylı analiz raporları oluşturulabilinmektedir.