ONLINE FUAR

Sanal Fuarlar Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sanal fuarlar, geleneksel olarak fiziksel ortamda gerçekleşen ticaret fuarı, sağlık fuarı, teknoloji fuarı, kariyer fuarı, eğitim fuarı, bilişim fuarı, konferanslar, zirveler gibi etkinliklerin sanal ortamda gerçekleştirilmesi ve online olarak tüm dünyaya erişime açılabilmesi anlamına gelir.

Endless Fairs sanal fuar ve etkinlik platformu ile istediğiniz her türlü fuar, konferans, zirve ve benzeri etkinliği evinizden, ofisinizden veya istediğiniz herhangi bir yerden organize edebilir, yönetebilir, katılımcı ve ziyaretçilere açabilir ve gerçekleştirebilirsiniz. Endless Fairs, etkinliğiniz için alacağınız domain üzerinde etkinliğinize özelleştirilmiş bir platform kurar ve etkinliğinizi web tabanlı bir yapıda gerçekleştirirsiniz.

Sanal etkinlik organizasyonu için herhangi bir belge ya da izin gerekmemektedir.

Sözleşmeniz imzalandıktan sonra, size iletilecek olan iş akışına uygun gidilmesi durumunda 15 gün sonra online etkinliğinizi teslim alabilirsiniz.

Kayıt sayfanız sözleşme imzalandıktan sonra, 3 iş günü içerisinde hazırlanıp teslim edilmektedir.

Etkinlik yetkilileri kendilerine iletilecek olan arayüz ile etkinlik anında canlı olarak takiplerini yapabilir, gerekli verileri indirip işleyebilirler.

Standart paket dahilinde fuar etkinliği sona erdikten sonra 7 gün boyunca sanal etkinlik sayfasına erişim sağlanabilmektedir.Özel anlaşma ile bu süreyi uzatmak mümkündür.

Sanal etkinlik organizasyonu öncesinde yetkililerin isteği doğrultusunda tasarlamış olduğumuz kayıt sayfası hazırlanmaktadır. Ziyaretçiler online etkinlik öncesinde kayıt sayfasından etkinliğe üye olabilmektedirler.

Kayıt sayfasında isim, soyisim, email adresi ve telefon numarası gibi genel bilgiler istenmekte. Firmalar ihtiyaçları ve kendi hedef kitleleri doğrultusunda sorularını, seçeneklendirebilir ya da sınıflandırılabilirler.

Ziyaretçi verileri sanal etkinlik sahibinin görüntüleyebileceği şekilde sistemde muhafaza edilir.

En az 1 gün sürecek şekilde sana etkinlikler organize edebilirsiniz.

Sanal fuar etkinliklerinde herhangi bir gün kısıtlaması bulunmaz. Tavsiye edilen etkinlik süresi olarak 2 ile 3 gün arasında süren etkinlikler gösterilebilir.

Sanal etkinlik saatlerinde bir kısıtlama bulunmaz. Tavsiye edilen saat aralığı için hedef kitlenizin mesai saatlerinde gerçekleştirilen online etkinlikler gösterilebilir.

Sanal fuar etkinliklerinde dil sınırlaması bulunmaz. İstediğiniz dilde sanal düzenleyebilirsiniz.

Sanal etkinliklerde katılımcı sınırlaması yoktur.

Sanal binası olarak, birden fazla seçenek bulunmakta, mevcut tasarımlardan birini seçebilir ya da binanızı özel olarak modelletebilirsiniz.

Standlarınızın yer alacağı holler için birden fazla tasarım bulunmakta, mevcut tasarımlarımızdan birini seçebilir veya hollerinizi özel olarak modelletebilirsiniz.

Etkinliğin gerçekleşebilmesi için fuar alanında en az 1 standın bulunması gerekmektedir.

Sanal etkinliklerde yer alan stand sayılarında herhangi bir sınırlama bulunmaz.

Sanal etkinlikte bir holde en fazla 30 adet stand konumlandırılabilmekte.

Standlarınız için birden fazla tasarım bulunmakta, mevcut tasarımlarımızdan birini seçebilir ya da standlarınızı özel tasarımlarla dahil edebilirsiniz.

Katılımcılar stand alanlarında tüm yazılı ve görsel dökümanlarını sergileyebilirler. Aynı zamanda ziyaretçilerle buluşarak yazılı ve görüntülü görüşmeler gerçekleştirebilir, webinarlar düzenleyebilirler.

Katılımcılar, kullanıcı paneli üzerinden ziyaretçi verilerini, iletişim bilgilerini, ilgi alanlarını, kayıt sırasında sundukları tüm bilgileri ve katılım istatistiklerini anlık olarak takip edebilir gün sonunda rapor halinde görüntüleyebilirler.

Katılımcılar hazırlamış olduğumuz kılavuz ile kolay ve anlaşılır kullanıcı paneli üzerinden rahatlıkla standlarını yönetebilir ve özelleştirebilirler.

Katılımcılar stand linklerini paylaşabilir, ziyaretçiler ise sanal etkinliğe kaydolduktan sonra stand linklerinize erişim sağlayabilirler.

Her stand için en fazla 5 adet temsilci atayabilirsiniz.

Standlarda bulunan temsilciler chat kısmından aynı anda yazılı veya görüntülü görüşme yapabilmekteler.

Standlarda temsilciler ile gerçekleştirilen yazılı konuşmalar kayıt altında tutulmakta olup görüntülü görüşmeler kayıt altına alınamamaktadır.

Katılımcılar standart paket dahilinde her günü için ortalama 1,5 saat süren 4 farklı webinar gerçekleştirebilirler. Ayrıca talep halinde seminer saatlerini dilediğiniz kadar arttırmak mümkündür.

Webinar oturum veya konferanslar katılımcıların isteği doğrultusunda 3.parti bir sistem ile (Zoom, Youtube, Streamyard vb.) sanal platformuna entegre edilebilir.

Katılımcılar alacakları simultane tercüme hizmeti ile istedikleri dilde webinarlarını gerçekleştirebilirler.

Webinar oturum veya konferanslar katılımcıların isteği doğrultusunda 3.parti bir sistem ile (Zoom, Youtube, Streamyard vb.) sanal platformuna entegre edilebilir, katılımcılar canlı yayınları aynı zamanda sosyal medya hesaplarından da anlık olarak yayınlayabilirler.

Katılımcılar mevcut seminer salonu tasarımlarından birini seçebilir ya da özel olarak tasarlattırabilirler.

Endless Fairs sanal etkinlik platformu tüm tarayıcılarla (Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge vs.) uyumludur.

Endless Fairs sanal etkinlik platformu responsive yapısıyla tüm mobil cihaz ve tabletlerde sorunsuz çalışmaktadır.

Mobil erişim için herhangi bir uygulamaya ihtiyaç yoktur.

Endless Fairs sanal etkinlik platformu desteği veren bir teknoloji firmasıdır. Fakat Endless Group bünyesinde bulunan Endigitals sizin için bir iletişim ve pazarlama planı desteği sunabilir.

Endless Fairs ziyaretçilerinin verilerini saklamaz ve sadece etkinlik düzenleyen kurum ile paylaşır.

Sözleşme imzalandıktan sonra etkinliğin bitiş tarihine kadar her türlü teknik proje desteğini sağlayacak özel bir proje müdürü ve 7/24 destek sunacak bir online proje ekibi bulunmaktadır.

Evet faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için"Pazara Girişte Dijital Faaliyetlerin Desteklenmesi" başlıklı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesine göz atabilirsiniz.

Talep halinde ziyaretçiler profillerinde bulunan randevu seçeneği ile stant açan firma yetkililerin ajandalarından randevu oluşturup, planlama yapabilirler.