Online Fuarlar

Özellikler

Endless Fairs, fuarcılığın sunduğu hemen her olanağı hatta daha fazlasını online fuar çözümleri ile sunar ve dünyamızdaki yükselen online talebin ihtiyaçlarını teknolojik ve yenilikçi çözümlerle karşılar. Hazır dijital fuar altyapısının sağladığı özellikler ile düzenlediğiniz fuarlarınıza dijitalleşirken fark katar. Endless Fairs sanal fuar altyapısı ile kendi online fuarınızı kolayca oluşturabilir, kitlelerin online platformda buluşmasını sağlayabilirsiniz. Dijitalin gücünden faydalanarak aldığınız sonuçları katlayın ve bir fuardan beklediğiniz her şeyin çok daha fazlasını alın.

Gerçek Fuar Atmosferi

Fiziki fuar atmosferini dijital ortama taşıyan sanal fuarlar, hem katılımcı kurumların hem ziyaretçilerin gerçek fuar deneyimi yaşamasını sağlar. Firmanızın taleplerine göre özelleştirilmiş görünüm ve içerik ile düzenlenen fuarlar istediğiniz konseptte düzenlenir. Klasik fuar alanlarında yapabileceğiniz düzenlemelerden daha fazlası online platformda tecrübe edilir.

Erişim Kolaylığı

Bilgisayar, tablet ya da telefon üzerinden erişim sağlanabilen kullanıcı dostu fuarlarımız internet üzerinden kolayca yönetilebilir ve ziyaret edilebilir. Tüm tarayıcılardan desteklenen sanal fuarlarımızda hedef kitleleri online olarak kolayca buluşturabilirsiniz.

Modern Teknoloji

Klasik fuar konseptini günümüzün modern teknolojisi ile birleştiren ve devamlı yapılan geliştirmeler ile teknolojik çözümler sunan online platformumuz ile dijital dünyaya taşınan sanal fuarlardan hızlı ve pratik sonuçlar alabilirsiniz.

Canlı Destek

Online fuar kararınızdan fuar düzenleme aşamasına, fuar esnasından fuar sonuna kadar hem düzenleyen firma hem katılımcı kurumlar için online olarak canlı destek hizmeti verilir. Kusursuz bir fuar deneyimi sağlamanız için tüm destek sağlanır.

Yüksek Ziyaretçi Kapasitesi

Sistemimizin güçlü altyapısı sayesinde, klasik fuarlarda sınırlı sayıda olan fuar alanı ziyaretçi kapasitesi, sanal fuarlarda ortadan kalkmaktadır. Sistemimiz 500.000 eş zamanlı ziyaretçiye, herhangi bir geliştirmeye ya da müdahaleye ihtiyaç duymaksızın aynı anda hizmet sunabilmektedir.

Canlı Sohbet & Video

Canlı olarak ziyaretçilerle etkileşim kurulabilen standlarda katılımcı kurumların temsilcileri aynı anda standı yönetebilir ve ziyaretçilerle etkileşime geçebilir. Dijital ortamda yer alan görüntülü ve yazılı konuşmalar, fuar sonrasında doğru bir değerlendirme yapmanızı ve bu görüşmelerden etkili sonuçlar almanızı sağlar.

Canlı Seminer ve Konferanslar

Online ortamda gerçekleşen sanal fuarlarda canlı seminerler ve konferanslar gerçekleştirilebilir. Fuar ziyaretçilerinin katılabildiği seminer ve konferanslar standların yanı sıra dikkat çeken alanlar olup katılımcı kurumlar veya düzenleyen firma için sunmak istediklerini ziyaretçilerle buluşturduğu platformlar olarak kullanılabilir.

Sponsorluk ve Reklam Alanları

Fuar boyunca yer alan ekran giydirme, pop up, billboard, yelken bayrak, otobüs giydirme gibi yer alan ve tercihlerinize göre geliştirilebilecek çeşitli alanlar, hem fuardan veya hem fuar dışından kurumlara ürün ve hizmetlerini pazarlamak üzere sunulabilir.

Detaylı İstatistikler ve Raporlar

Fuar sonunda paylaşılan fuara katılan ziyaretçi sayısı, demografik bilgiler, stand ziyaret bilgileri gibi istatistikler fuar sahibi ve katılımcı kurumlara raporlanarak elde edilen sonuçlar verilere dökülür. Bu raporlar ziyaretçiler hakkında detay sağlarken firmaların sonraki adımları için de ışık tutar.

Geriye Dönük Fuar Bilgisi ve Kullanıcı Dataları

Online fuarlarda kayıt altında tutulan ziyaretçi bilgileriniz sayesinde fiziki fuarlarda yaşanan ziyaretçi iletişim kaybını sıfıra indirirsiniz. Standınızı ziyaret eden hem sizinle iletişime geçmiş hem geçmemiş ziyaretçilerin iletişim bilgilerine sahip olarak fuar sonrası da iletişime geçebilirsiniz.

Entegre Edilmiş Pazarlama Çalışmaları

Online fuarlarınızı diğer online pazarlama kanallarınıza entegre ederek fuarınızı veya katılımcı kurumların ürün ve hizmetlerini fuar öncesi ve sonrası pazarlama iletişimlerinize dahil edebilirsiniz. Fuarınıza dijital olarak kolayca talep toplayıp bu kişileri çalışmalarınıza fuar ile paralel bir şekilde online olarak dahil edebilirsiniz..

Düşük Maliyet & Yüksek Erişim

Online fuarlarda kayıt altında tutulan ziyaretçi bilgileriniz sayesinde fiziki fuarlarda yaşanan ziyaretçi iletişim kaybını sıfıra indirirsiniz. Standınızı ziyaret eden hem sizinle iletişime geçmiş hem geçmemiş ziyaretçilerin iletişim bilgilerine sahip olarak fuar sonrası da iletişime geçebilirsiniz.

Hazır dijital fuar altyapımızla kendi sanal fuarınızı düzenleyin, hedef kitlenize online olarak erişin. Daha az maliyet ve daha yüksek erişim sağlayan online fuarcılık ile tanışın.

Zaman ve Maliyet Kaybından

KURTULUN!

Fuarları Elinizin Altına

ALIN!

Daha Fazla Kişiye

ULAŞIN!

Tüm Cihazlardan

ERİŞİN!