ONLINE FUAR

Lise ve Üniversiteler için Online Fuar Seçeneği!

Eğitim alanında gerçekleşen etkinlikler her zaman ilgi görür. Bunun başlıca sebeplerinden biri öğrencilerin hayallerini önemsemeleri ve geleceklerini hazırlayacak her platformda bulunmak istemeleri diyebiliriz. Öğrenciler bu hevesle istediği her eğitim kurumuyla iletişim kurmak isterken mesafeden kaynaklı olarak görüşme sağlayamıyor.

Fiziksel fuarların alternatifi olan online fuarlar ise mesafeleri ortadan kaldırarak okullarla öğrencileri bir araya getiriyor. Geliştirilen online fuarlarda lokasyon fark etmeksizin öğrencilerle okullar kolayca bir araya geliyor.

Günümüze baktığımızda online platformda gerçekleşen eğitim fuarı sayısı yükselmekte ve gün geçtikçe hem öğrenciler hem veliler tarafından daha fazla ilgi görmekte. Online fuarlara katılan okul ve kurumlar giderek ilgi gören online fuarlarda daha fazla stand açmaya başlamakta.

Öğrencilerle Okullar Online Fuarlarda Buluşuyor

Gelişen teknoloji, eğitim sektörünün gözünden kaçmadı ve bu alanda yapılan etkinlikler dijital ortamda da yürütülmeye başlandı. Üniversite kariyer günleri, lise tercih fuarları gibi organizasyonlar, gerçek fuar atmosferiyle online olarak yürütülerek mesafeleri ortadan kaldırdı. Böylece yurtiçi ve yurtdışındaki eğitim kurumları online fuarlarda hedef kitleleriyle bir araya geliyor ve gelecek planı yapmak isteyen öğrencilerle iletişime geçme fırsatı buluyor.

Kurumlar, online fuar ile hizmetlerini öğrencilere hem daha düşük maliyetlerle tanıtıyor hem de daha yüksek erişim sağlıyor. Stand kurulumu, seyahat, konaklama, çalışan maaşları, okul tanıtım broşürleri gibi masraf gerektiren işlerle uğraşmak zorunda kalmadan gerçekleşen organizasyonlardan kurumlar daha karlı çıkıyor.

İster üniversite tercih fuarları, kariyer günleri, yurtdışı eğitim fuarları düzenleyebilir ister bu organizasyonlarda kurumunuzun standı olarak yer alabilirsiniz.

Siz de Kendi Online Fuarınızı Organize Edin

Dijitalin gücü ile online fuarların teknolojisinden yararlanın. Eğitim sektörünün gözde etkinlikleri olan online fuarlarda siz de yeriniz alın. Kendi fuarınızı düzenlemek veya eğitim fuarlarına yer almak için hemen bizimle iletişime geçin.

Yayın Tarihi: 15.05.2020
Bizimle İletişime Geç!

SANAL FUARINIZI ORGANİZE EDİN !

Endless Fairs altyapısı ile kendi online fuarınızı organize edebilirsiniz.

İstanbul

Fulya Mahallesi, Büyükdere Cad, No:74, Kat:3, Ofis:10 34394 Şişli/İstanbul TORUN CENTER